Menu
SUKIENKOWNIA Sukienki dziewczęce, sukienki na chrzest, komunię, wesele.  Leontyna.pl
Strona głównaRegulamin
Tłumacz Google
...jest pusty

Ilość produktów w przechowalni: 0

Zobacz

Bestsellery

Regulamin

Regulamin sklepu internetowego

Sklep internetowy   Leontyna Suknie , dostępny pod adresem www.leontyna.pl , prowadzony jest przez firmę Leontyna Beata Krężołek vel Krężel, wpisaną przez Prezydenta Miasta Łódzi do ewidencji działalności gospodarczej. Siedziba firmy znajduje się w Łodzi ul. Grabowa 17/21 93-105  Jesteśmy zarejestrowani pod numerem NIP: 7282240901, Regon: 473252910

Informacje .

1. Czas realizacji zamówień podajemy przy poszczególnych przedmiotach/ stronach przedmiotu.

2. W wypadku strojów firmowych- Leontyna - realizacja przesyłek (szytychna miejscu) wynosi  około 3- 14 dni roboczych. (W zależności od ilości zamówień czas ten może zostać skrócony lub wydłużony- w wypadku drugiego klientzostanie poinformowany indywidualnie).

2a. Proces realizacji / produkcji rozpoczynasię od momentu wpłaty lub zamówienia pobraniowego.

3. Po wygranej przez Ciebie aukcji czekamy na mail (lub formularz)potwierdzającyzakup - wybór opcji płatności oraz EWENTUALNY TERMIN, NA KIEDY STRÓJ JEST POTRZEBNY.- Jeżeli adres wysyłkowy jest inny niż z Allegro, podaj go niezwłocznie pozakupie przedmiotu

 4. W wypadku większych zamówień prosimy przed zakupem o kontakt. Ustalimyindywidualnie szczegóły oraz termin realizacji.

5. Przy wyborze opcji płatności przelewem - na wpływ czekamy do 7 dni. Po tymterminie uruchamiamy procedurę zwrotu prowizji i anulowania transakcji.(wcześniej wysyłamy przypomnienia o zawarciu transakcji).

6. Każda aukcja dotyczy konkretnego rozmiaru i koloru - nawet jeżeli na zdjęciachumieszczone są różne(wyjątek stanowią aukcje, w których podany jest wybórkoloru).  Jeżeli potrzebny jest inny kolor wykończeń lub stroju- zapytaj- istnieje możliwość wykończenia w innych barwach, niż prezentowane na zdjęciach.

7. Przesyłki wysyłane są w dni robocze- pocztą. W szczególnych wypadkach przesyłką kurierską po wcześniejszych ustaleniach z klientem)

8. Koszt przesyłki umieszczony jest w każdej aukcji. W wypadku zakupu kilkuprzedmiotów jest on jeden (najwyższy z aukcji).

9.Zdjęcia są poglądowe i dodatkowo umieszczone mogą być przedmioty nie związanie z aukcją(np. ozdoby). Prosimy o uważne czytanie opisów aukcji, gdyż w nich zawarte sąistotne informacje.Jeżeli dodajemy do stroju dodatki- umieszczamy to w opisie.

10. Przesyłki zagraniczne nadajemy wg cennika poczty. Za granicę nie  wysyłamyza pobraniem.

11. Sprzedaż wyłącznie wysyłkowa. NIE UMAWIAMY SIĘ NA ODBIÓR OSOBISTY.
12. Do każdej przesyłki dodajemy paragon.Na życzenie wystawiamy rachunek (faktura bez-vat).

13. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości chętnie służymy radą i odpowiedzią.


13. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości chętnie służymy radą i odpowiedzią.

 

Regulamin zakupów

1. Sklep internetowy Leontyna Suknie prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane przez stronę www.leontyna.pl.

2. Wszystkie produkty/usługi oferowane w sklepie Leontyna Suknie są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

3. Wszystkie ceny podane na stronach internetowych   sklpu Leontyna Suknie są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.

4. Na każdy sprzedany towar/usługę wystawiamy paragon lub na życzenie fakturę bez-Vat.

5. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej i na życzenie firm kurierskich. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku dostawy.

6. Możliwe są następujące formy płatności:

o Przelewem. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru/usługi w naszym sklepie internetowym, wysłany jest e-mail z numerem rachunku bankowego. Towary szyte- firmowe - czas reazlizacji podany jest na stronach produktów (najczęsciej wynosi on 7-14 dni - czas ten uzależniony jest od ilości zamówień)- dodatkowo kliest zostaje poinformowany indywidualnie.

o Za pobraniem - gotówką przy odbiorze towaru.

Przesyłki są dostarczane Pocztą Polską zazwyczaj w ciągu 1-2 dni roboczych. Sklap Leontyna Suknie nie odpowiada za opóźnienia w dostawie spowodowane nie wywiązaniem się przez Pocztę Polską z umów obsługi przewozowej i pocztowej.

7. W przypadku niezgodności towaru z umową reklamowany towar wraz z pismem określającym niezgodności oraz oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy odesłać na koszt własny za pomocą Poczty Polskiej na adres korespondencyjny podany na stronie sklepu, określając sposób realizacji zobowiązań sklepu. Klient ma prawo, żądać doprowadzenia go do stanu zgodnego z umową poprzez nieodpłatną naprawę albo wymianę, chyba, że naprawa albo wymiana są niemożliwe lub wymagają nadmiernych kosztów. Jeżeli sklep nie będzie w stanie wywiązać się z określonych żądań, Klient ma prawo domagać się stosowanego obniżenia ceny albo może odstąpić od umowy.

8. Sklep ustosunkuje się do żądań Klienta w terminie 14 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru. Jeżeli sprawa będzie wymagała dodatkowych ekspertyz technicznych wykonanych przez zewnętrzne firmy termin ten może zostać wydłużony.

9.. W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego towaru, koszty dostawy do klienta ponosi sklep.

10. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271) art. 7, w okresie 10 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. W razie odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Oznacza to, że towar musi znajdować się w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, z kompletną jego zawartością, a sam produkt oraz akcesoria będą nieuszkodzone. Dopuszczalne jest otwarcie opakowania w celu obejrzenia towaru, a towar może być używany pod warunkiem, że to używanie nie będzie prowadziło do zmiany jego stanu. Zgodnie z ustawą, możliwość zwrotu nie dotyczy nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na nośnikach programów komputerowych po usunięciu przez konsumenta ich oryginalnego opakowania. W przypadku chęci skorzystania z wyżej określonego prawa zwrotu, towar należy odesłać na własny koszt na adres korespondencyjny podany na stronie sklepu. Do takiej przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer konta, na jaki sklep ma zwrócić zapłatę. Sklep w ciągu 14 dni roboczych dokonuje sprawdzenia produktu. Jeżeli towar spełnia ww. wymagania, zostaje wystawiona faktura korygująca. Oryginał i kopia zostają wysłane do klienta listem poleconym. Klient powinien odesłać podpisaną kopię faktury korygującej, a po otrzymaniu jej, w ciągu 7 dni roboczych, sklep dokonuje zwrotu pieniędzy na konto Klienta.

11. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.

17. Właściciel sklepu internetowego dokłada wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne umieszczonych w sklepie produktów/usług były zgodne z rzeczywistością. Nie ponosi jednak odpowiedzialności za błędne podanie parametrów i właściwości towaru, lub nagłą ich zmianę przez jego producenta. Niemniej, w każdym przypadku, gdy dane (w tym opisy i dane techniczne produktów) prezentowane na witrynie internetowej sklepu w dniu złożenia przez konsumenta zamówienia nie pokrywałyby się z rzeczywistością, w ciągu 10 dni od daty zakupu ma on prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, zgodnie z przepisami o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.

18. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie .................. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.